top of page
alex-jones-bBKVrH0vzB4-unsplash.jpg

Apie mus

UAB “Kukras” nuo 2000 metų atsakingai bei kryptingai dirbanti, dinamiškai auganti įmonė. Pagrindinė mūsų veikla – medinių padėklų gamyba ir tarinės medienos pjovimas bei apdorojimas.

Kasmet didiname gamybos apimtis, bei plečiame produkcijos asortimentą, siekdami išsaugoti stabilią poziciją medienos gaminių rinkoje. Šiuo metu apdirbame apie 2500 kub. metrų medienos per mėnesį. Pjauname lapuočių bei spygliuočių (eglės, pušies) medieną. Savo produktus džioviname nuosavoje džiovykloje.

Būdami šiuolaikiški ir naudodamiesi sukaupta patirtimi, didelį dėmėsį skiriame savo produktams ir klientams, todėl galime pasiūlyti ne tik aukštos kokybės gaminus, bet ir operatyvų reagavimą į klientų poreikius, bei abipusiai naudingus verslo sandorius.

19

Metų kartu

+800

Užsakymų

Mes Jau Teikiame Paslaugas Beveik 20 Metų

Per beveik 20 sėkmingos veiklos metų mūsų principai nepasikeitė:

  • nuolat siekiame tobulėti ir būti geresniais nei buvome vakar;

  • vertiname kiekvieną savo darbuotoją;

  • vystome ilgalaikius ir abipusiai naudingus verslo santykius;

  • siekiame užtikrinti kokybišką ir savalaikį klientų aptarnavimą;

  • siūlome konkurencingas kainas.

Mūsų Klientai

Klientai mus žino ir vertina, kaip patikimus medinių padėklų, padėklų apvadų, pusiau sukaltų padėklų, elementų padėklų gamybai tiekėjus visoje Europoje. Jau ne vienerius metus tiekiame savo produkciją įvairioms gamykloms, fabrikams, koncernams bei padėklų gamintojams daugumoje Europos šalių – Vokietijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Belgijoje, Olandijoje, Austrijoje, Čekijoje ir kt.

Teikiame tiktais kokybiškus produktus

UAB „Kukras“ profesionalų komanda rūpinasi nenutrūkstamais aukščiausios kokybės medienos pirkimais, padėklų gamyba, tarinės medienos pjovimu pagal kliento pageidavimus. Per beveik 19 gyvavimo metų sukaupėme nemažą patikimų klientų, partnerių ir vežėjų ratą, todėl galime užtikrinti savo klientams savalaikį užsakymų vykdymą bei pristatymą. Savo klientų užsienyje užsakymus patikime tik patikimiems vežėjams, todėl jūsų užsakymai pasieks jus saugiau ir laiku. Įmonės darbuotojai yra labai kvalifikuoti ir kalba lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbomis, tai padeda išlaikyti ilgalaikius ryšius su užsienio partneriais. Įgyta patirtis leidžia operatyviai ir kokybiškai aptarnauti kiekvieną klientą bei spręsti kylančias problemas. Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojam, siekiame pirmauti ir visais būdais stengiamės suteikti aukščiausią produktų bei paslaugų kokybę.

 

Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus klientui rūpimus klausimus ir rasti palankiausią sprendimą bei kainą. Įmonės kolektyvas rūpinasi ne tik žaliavomis, gamyba, bet ir valdo informaciją apie užsakymų pervežimą.

Būdami jaunų ir entuziastingų darbuotojų komanda stengiamės pateisinti visus klientų lūkesčius, garantuojame visų klausimų bei iškilusių problemų produktyvų sprendimą. Stengiamės pelnyti klientų pasitikėjimą kruopščiai atlikdami savo darbą.

Kontaktas

Greitai susisiekite su mumis

360_F_232695864_tBdTHL2A6UhObm8uecGE1UGXG5kbDGSx-removebg-preview.png

Ačiū už žinutę!

bottom of page